Ukliďme Česko

Ukliďme Stráž nad Nisou jaro 2021

Ukliďme Česko je dobrovolnická úklidová akce, která probíhá na území celé České republiky (a dokonce na pár místech mimo ni). Jejím cílem je uklidit nelegálně vzniklé černé skládky a nepořádek. Ve Stráži nad Nisou akci pořádá spolek STRÁŽ SPOLU a pro všechny z.s.

Kdo uklízí

Uklízíme všichni. Společně. V jeden den. Do úklidových akcí se zapojují lidé ze všech koutů České republiky. Uklízejí školáci, politici, úředníci, skauti, děti z dětských domovů, vysokoškoláci, důchodci, programátoři, lékaři, prodavači, ekologové, turisti, pejskaři, pankáči … Prostě všichni, na koho si vzpomenete. Uklízíme společně!

Jak to bude ve Stráži nad Nisou

Úklid proběhne v sobotu 27.3. 2021. Není důležité se sejít osobně. Nezbytné je domluvit se, kde se bude uklízet, převzít si pytel a ochranné pomůcky. Proto prosíme všechny dobrovolníky, aby se sešli v rozestupech 27.3. v 10:00 před cukrárnou nebo nás kontaktovali na tel. 739 454 716 a vše domluvíme „distančně“. Na závěr je nezbytné nahlásit, kde jste zanechali pytel s odpadky. Ideální by bylo, kdyby jste ho nechali u „kontejnerových hnízd“ na tříděný odpad. Z celé akce se dělá statistika a tak je dobré nahlásit všechny pomocníky a sdělit organizátorům přibližnou váhu a objem odpadků.

Pořadatelem akce je spolek STRÁŽ SPOLU a pro všechny z.s. . Spolupořadatelem je obec Stráž nad Nisou

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *