Ukliďme Česko

Ukliďme Stráž nad Nisou 2023 – jaro

Ukliďme Česko

Ukliďme Česko, ukliďme Stráž nad Nisou je dobrovolnická úklidová akce, která probíhá na území celé České republiky. Jejím cílem je uklidit nelegálně vzniklé černé skládky a nepořádek. Ve Stráži nad Nisou akci pořádá spolek STRÁŽ SPOLU a pro všechny z.s. a ZŠ a MŠ Stráž nad Nisou ve spolupráci s obcí Stráž nad Nisou.

Kdo uklízí

Uklízíme všichni. Společně. Do úklidových akcí se zapojují lidé ze všech koutů České republiky. Uklízejí školáci, politici, úředníci, skauti, děti z dětských domovů, vysokoškoláci, důchodci, programátoři, lékaři, prodavači, ekologové, turisti, pejskaři, pankáči … Prostě všichni, na koho si vzpomenete. Uklízíme společně!

Jak to bude ve Stráži nad Nisou

Úklid proběhne v sobotu 1.4.2023. Není důležité se sejít osobně. Nezbytné je domluvit se, kde se bude uklízet a převzít si pytel a ochranné pomůcky. Proto prosíme všechny dobrovolníky, aby se sešli 1.4. v 9:00 před cukrárnou nebo nás kontaktovali na tel. 739 454 716 a vše domluvíme. Na závěr je nezbytné nahlásit, kde jste zanechali pytle s odpadky – ideálně u „kontejnerových hnízd“ na tříděný odpad. Z celé akce se dělá statistika! Je tak nutné nahlásit všechny malé i velké pomocníky a sdělit organizátorům přibližnou váhu a objem odpadků, které jste sebrali.

Pořadatelem akce je spolek STRÁŽ SPOLU a pro všechny z.s., ZŠ a MŠ Stráž nad Nisou a spolupořadatelem je také obec Stráž nad Nisou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *